
Nu är märkestagningen genomförd för samtliga lektionsdagar. Alla elever skall ha fått ett mejl i anslutning till märkestagningen om hur ni går tillväga för att beställa ert märke.
Har ni missat mejlet eller glömt att beställa ert märke så finns det fortfarande tid att göra detta. Senast måndag 21 april behöver du lämna besked.
Har du beställt men inte betalt så gör du det genom att swisha 50 kr / märke till nr 123 440 8209 och märk med Ridborgarmärke + ryttarens namn. Har ni beställt flera märken i samma familj går det bra att betala allt i samma swish.
Vi hoppas att alla vill vara med och stötta klubben genom köpet. Förutom att det är minne av ditt deltagande så har vi som förening en möjlighet att vinna fina priser. Läs gärna mer här
Gör din lektionsdag till den bästa märkestagardagen. Ju fler märkestagare vi har desto större chans har vi som förening att vinna mot övriga föreningar i landet.